| bethy92 a întrebat:

am 18 ani si as dori neaparat sa ma angajez. ma puteti ajuta? mentionez sunt fata si locuiesc in bucuresti. va multumesc si astept sa imi dati un raspuns.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ade20ade a răspuns:

Buna, te-ar interesa sa lucrezi in domeniul frumusetii? coordonator marketing, castiguri frumoase! Astept sa ma contactezi!

| macgyver a răspuns:

Poti recomanda site-ul unui prieten de-al meu care este web designer cuiva care chiar are nevoie de un site ieftin si de impact asupra vizitatorilor si poti castiga cel putin 5 lei pe proiect finalizat. Trimite-mi mesaj daca te intereseaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti deveni reprezentant Avon sau Metropolitans.Trimite mail la avon. c10@gmail.com si-ti voi spune mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corado77@gmail.com sunt GAY daca sunteti interesati ma puteti contacta pe adresa de e-mail corado77@gmail.com

Răspuns utilizator avertizat
| madwtza_9512 a răspuns:

Poti sa te inscrii ca reprezentant la metropolitamn de ex castiguri fff frumoase, stand acasaa si practic castigand din comenzile altora...interesant nu?!? daca vrei mai multe detalii lasa-mi idul de mess si iti rasp la orice intrebare. te ast!

Răspuns utilizator avertizat