| Florentin01 a întrebat:

Bună seara! Am căutat pe internet câteva platforme de magazin online: ContentSpeed, Magento, Woocomerce și Open Source. Care din acestea mi-o recomandați? Știu ca am mai pus o întrebare anterioară, dar vreau mai multe detalii. Mulțumesc anticipat și rog seriozitate!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florentin! Scuze, incercand sa fiu cat mai prompta si faptul ca te-ai aratat interesat de platforma noastra, m-a facut sa-ti dau bonus un "a" la nume happy. Daca ne vei contacta totusi la info@contentspeed.ro, te asigur ca iti vom pune la dispozitie toate informatiile de care ai nevoie. Succes!