| Raul_Covaci_2000 a întrebat:

Buna seara, am si eu un cont la fortuna si nu mai am banii in cont! Am intrat la Istoricul bonusuri si la manual Free Spins imi apare undeva :,, Rămas de pariatlei 29.00 " cum pot sa-i pariez? Sau mai imi apare :,, Revendicat " ce sa-i fac sa mai imi de-a jocuri gratis sau nu stiu! Cel mai bun raspuns va fi rasplatit! Multumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Uneori cand suna ramana este prea mica, nu ti se mai da voie sa-i folosesti pana nu umpli contul!
Este o stragetigie ca sa te forteze sa joci din nou!