| Pfr08059 a întrebat:

Buna seara,
Am un laptop si un telefon pe care vreau sa le vand.
Dar doresc sa le vand printr-un serviciu de curierat/expediat pentru ca lucrez la o firma si timpul nu imi permite sa ma intalnesc cu cumparatorii.

Vreau sa imi recomandati daca stiti un serviciu din acesta de curierat sau expediat in afara de posta ca am avut experiente neplacute.
Ma intereseaza de ex: sa vine curierul la usa mea si sa ia coletul dupa care sa il expedieze la adresa clientului cu plata rambus. Si sa imi spuneti si daca atunci cand curierul vine la mine la usa daca eu trebuie sa platesc ceva si ce suma? Sau plateste respectivul client la rambus si transportul cum e?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Poate le trimiti si nu iti primesti banii. Nu ai fi primul care isi ia teapa.