| ToySolider a întrebat:

Buna seara, an și eu o întrebare.
Am pariat un meci la o agenție de la superbet, in caz că câștig cum retrag banii? Plec frumușel înapoi la agenția de la care am pariat și le prezint biletul?

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Exact.

| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Te duci cu biletul si buletinul(TREBUIE SA AI MINIM 18ANI), si ii zici frumusel domnisoarei de la ghiseu ca ai un bilet castigator, si ea o sa il verifice, si o sa iti de-a banii.(daca e o domnisoara mai draguta poate iese si o combinatie) happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și buletinul.

| Ion976 a răspuns:

Ori mergi in agenție cu biletul și buletinul și îți dau suma exclusiv cash. Ori îți instalezi aplicația îți faci cont la ei online și scanezi în aplicație codul de bare de pe bilet și ți se creditează banii in aplcatie.