| uscat2222 a întrebat:

Bună seara.
Aș dori sa fac și eu un card de credit la flanco.
Am 21 de ani
Vechime munca 3 ani! Ce trebuie sa fac?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Flonco nu există.

| Simpatic a răspuns (pentru darrio2007):

Corect, se subantelege totusi ca e vorba de FLANCO, flanco a fost ceva societate tare la vremea ei si fara sa vrei si tot ai auzit de ei.
De ce zic ca a fost pentru ca acum sunt si ei pe marketul online al eMAG.
De DROMO ce sa mai zici? parol DOMO happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca ai gresit site ul, aici e TPU nu flanco

| Andreeush a răspuns:

Du-te și vorbește cu cei de la flanco, acolo îți vor spune ce trebuie să faci.

| GouDidodino a răspuns:

Fă-ți card de credit la o banca, de preferat la cea care iti administrează veniturile lunare. Apoi cu cardul ala poti cumpara de la comercianți, în functie contractele ce le au cu banca emitenta a cardului, în 3, 6, 9, 12, 18, 24 rate fără dobândă. De obicei fiecare comerciant specifica in regulament numărul de rate, în funcție de banca

| Osneros a răspuns:

Au niste carduri si dobanzi excelente cei de la flonco. Sunt o banca foarte buna, recomand.