| ricardofrancu a întrebat:

Buna seara, as vrea sa ma angajez part-time ca si curier glovo,foodpanad,takeaway, tazz. As vrea sa-mi lasati fiecare dintre voi cate o parere despre ele, desigur, cei care au lucrat.
Tin sa mentionez ca voi face cu masina mea personala.
Combustibilul se va deconta?
Trebuie sa-mi achizitionez eu rucsacul?
Unde se castiga cel mai bine?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se deconteaza nimic, geanta o cumperi.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In ce colt de lume esti?
Spui "buna seara" dar acest mesaj a fost postat la 6 dimineata, ora Romaniei.

| cfrtobias a răspuns (pentru Violleta2022):

Era inca intuneric laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru cfrtobias):

Ma gandeam ca esti ca si mine, de pe alt meridian si vrei informatii din cine stie ce colt al lumii happy

| Mirel4412 a răspuns:

O idee cam proasta sa faci cu masina delivery, decat daca ai una care consuma putin si nu e trafic mai deloc. Nu se deconteaza combustibilul.

| ricardofrancu explică:

Daca duci lipsa de atenție, nu ai gasit persoana potrivită.
Eu mesajul l am postat seara, acum cand a fost publicat oficial nu tine de mine.