| CBits a întrebat:

Buna seara,care banca ar fi cea mai avantajoasa pentru un cardul de credit, va multumesc anticipat pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Raiffaisen.

2 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Banca Transilvania, după părerea mea.

| militaruflorinilie a răspuns:

Depinde cat ai salariul la unicredit iti e o oferta cu un card de credit de 6 ori salariul iar dobanda este de 1% pe luna in cazul in care vrei sa dai doar dobanda. la un credit de 6000 lei dai 60 lei p luna. si la banca romaneasca este un card dar trebuie sa ai 1000 netul si iti dau 2000 de lei de cheltuit la care nu platesti nici o dobanda daca folosesti direct cardul la cumparaturi si in plus iti fixezi rata prin telefon cu operatorii bancii.