| Samona75 a întrebat:

Buna seara, cei de la paypal imi tot trimit codul de 4 cifre pe raiff, am aplicatia smartmobile, dar nu gasesc codul nicaieri? Unde D-zeu trebuie sa-l caut? Ma poate ajuta cineva? Va multumesc mult. Seara faina va doresc!

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

PayPal trebuie să aibă secțiunea de contact. I-a legatura cu ei și întreabă-i pe limba lor unde găsești codul care ți l-au trimis.
În ce mă privește, oricât de bună ar fi o firmă, dacă nu oferă detalii explicite și ușor de înțeles, n-am ce căuta să lucrez cu ea. Pentru cumpărături pe net aș folosi un card pe care să-l încarc de fiecare dată cu suma produsului și nu mai mult. Că și cu PayPal poți să te trezești cu un alt produs sau chiar fără produs.

| mihai69 a răspuns:

Codul îl găsești pe extrasul de cont, ca explicație a plății efectuate.
https://www.paypal.com/......rd-faq1565