| saresipiper a întrebat:

Buna seara,
Cui trebuie sa ma adresez in vederea crearii unui site? Vreau sa am unul, nu cunosc nimic despre acest subiect, un ajutor ar fi foarte apreciat.

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Depinde ce site vrei. Incearca Wix.
https://www.wix.com/

Personal nu l-am incercat dar il tot vad laudat pe net ca cica e usor de folosit si bla bla. Daca nu te satisface n-ai decat sa cauti un programator care sa-ti faca un site personalizat. Anunturi sunt destule pe internet.

4 răspunsuri:
| saresipiper explică (pentru danbnz):

Daca fac cu wordpress nu apare in denumirea site-ului si cuvantul wordpress?

| danbnz a răspuns (pentru saresipiper):

Numai daca folosesti varianta free.

| saresipiper explică (pentru danbnz):

Multumesc frumos!