| cineva666 a întrebat:

de unde/cum pot obtine un bilet de avion mai ieftin Romania-franta?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauti pe la companiile low cost, cauti promotii, il iei cu mai mult timp inainte

| MskDesign a răspuns:

Cel mai bine este sa il prenotezi din timp.

| cineva666 explică (pentru MskDesign):

Multumesc de sfat

| danutzu96 a răspuns:

Du-te pe situl wizzair si alege destinatia si data si iti va calcula pretul. Alte companii sunt mai scumpe din cate stiu. Mai poti incerca Blue Air. Tarom te rupe la preturi.

| cineva666 explică (pentru danutzu96):

Multumesc de raspuns

| AtomiX a răspuns:

Https://www.vola.ro/bilete-avion/?gclid=CL-XhoC71cUCFUWWtAodYjIA3Q
aici gasesti cele mai mici preturi :D..cand selectezi data si alea poti sa' dai si la "calendar tarife" si iti arata cat costa biletul in functie de luni :D