| RebbiRebi a întrebat:

Bună seara,
Doresc să îmi deschid o mini afacere online. Vreau sa mă apuc să fac buchete cu flori de săpun. Vreau sa îmi fac o pagina pe Instagram și pe Facebook in care sa îmi pot promova produsele..doar că nu știu exact cum as putea să le livrez (eu nu am nici mașină) și as vrea sa livrez in toată România.
Nu știu nici cum as putea sa fac cu curieratul. Are cineva ceva sugestii pentru mine?
As aprecia mult
Mulțumesc, aștept răspunsurile voastre!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt prea multe afaceri de genul asta. Fa ceva mai original

| RebbiRebi explică (pentru anonim_4396):

Eu am încredere in produsele pe care le voi face și vor fi și originale.
Eu eram interesată de partea cu livrarea produselor