| Ll10 a întrebat:

Buna seara, e prima dată când apelez la credit si nu stiu cum e, am nevoie urgent de bani. Cum e cu dobândă asta? Vreau sa iau de la bcr si scrie ca dau pe luna 400 și ceva de lei cu tot cu dobândă? https://postimg.cc/KR2008P9

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu tot cu dobanda. Daca inmultesti rata cu nr de luni ai sa vezi ca iese mai mult decat suma împrumutată, deci intra ai dobanda in calculatia aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare mare dobanda dae 16%, mai cauta la alte banci, ar trebui sa gasesti si cu 10% dobanda anuala.