| Ferii a întrebat:

Buna seara, ieri am creat un anunt pe google ads, insa nu s-o intamplat nimic, imi arata ca este activ anuntul si la stare scrie ca eligibila (invata) "Au mai ramas 5 zile pentru invatare".
Trebuie sa astept cele 5 zile sau cum functioneaza?
Pe bugetul zilnic il am setat la 10 euro si pe cont am 50 de euro incarcati.

Dau Funda!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Trebuie sa faci o campanie si un anunt ads apoi sa iti activeze google contul,nu merge asa usor,sa ai grija cu ei nu e de gluma,daca creezi cont nou sau faci ceva esti banat pe viata,comunica cu ei prin emal,ai cont de factura,ai grija mare,nu glumesc, eu am facut un cont nou ma banat pe viata si stie totul despre tine, te ai ars pe viata, vb serios, ai confirmat indentitatea

| Ferii explică (pentru RAY):

Cu ce te-ai ars?

| RAY a răspuns (pentru Ferii):

Am scris, am creat cont nou desi aveam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu ai rank-ul suficient de bun ca sa iti apara reclama.