| Hope1992 a întrebat:

Buna seara! Imi poate oferi cineva o metoda sa fac bani in aceasta saptamana? As avea nevoie de 500 lei si nu mai vrea sa ma imprumut pana imi vine pensia de urmas...

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti amuzant!

| Hope1992 explică (pentru darrio2007):

Chiar deloc, sunt fraiera ca nu am reusit sa imi gestionez viata pana acum si cu tot cu facultatea mea sa nu am deloc incredere in mine.

| Vântulalb a răspuns:

500 lei intr-o saptamana, e imposibil.

| Hope1992 explică (pentru Vântulalb):

Bine,poate nu intr-o saptamana, dar sa fac orice suma, chiar am nevoie doar pentru mancare

| Mirel4412 a răspuns:

In primul rand cati ani ai.
Intreaba vecinii si vezi daca au nevoie de ajutor la tuns iarba, sau orice altceva. Cauta pe olx anunturi de impartit pliante pe strada, ori chestii din astea marunte.

| Hope1992 explică (pentru Mirel4412):

Am 24, stau la bloc inr-un cartier mai sarac, pe Olx ma uit dupa un job, dar as vrea sa am ceva care sa nu ma puna sa interactionez prea mult, sunt mai timida