| alex123mihai322 a întrebat:

Buna seara, imi puteti spune daca fan courier lucreaza si sâmbăta?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De luni pîna vineri, sîmbătă duminică inchis este weekend, luni o sa lucreze.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| iKaiju a răspuns:

Eu am comandat un tricou prin fan curier de la cropp si mi-a venit sambata.

| alex123mihai322 explică (pentru iKaiju):

Faza e ca m-a sunat azi dimineata si a zis ca a sosit si i-am zis ca nu am bani scosi si daca poate sa m-a astepte, si a zis ca vine m ai pe seara, si nu a m ai venit, sper sa vina maine