| stelyii a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu o denumire pentru ferma? Caut de ceva timp un nume care sa reprezinte ferma noastră! Activitatea principala a fermei este cultivarea cerealelor dar vindem si legume, fructe, conserve si dulceturi. Urmeaza sa producem si alte produse- ulei presat la rece. Denumirea pentru firma o avem ( avem srl) dar nu mai am idei pentru un brand. Va mulțumesc!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Agro Stely sau
AgroStely - ar suna bine.

Ar mai putea fi:
Stely Agro
Agroferm
Stely AgroFerm

| stelyii explică (pentru Bula):

Multumesc pentru raspuns! Chiar agroferm este denumirea firmei. Acum pentru brand...e un pic mai greu. Pe fata mea o cheama Pepa, oare ar merge o combinatie cu numele noastre?

| Bula a răspuns (pentru stelyii):

PepaStely?

4 răspunsuri:
| thegodfather12 a răspuns:

MixAgro SRL

| Alex_Str_1999 a răspuns:

Fermlig, farmlig, farmleg sau invers.