| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, merita sa imi cumpar un SAMSUNG NOTE 10 PLUS, 512 gb stocare, 12 gb ram, folosit la 2300 lei?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Dacă marfa e ok și ai banii, ia-l

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Categoric, mi se pare un pret bun.

| Clorox a răspuns:

Da, raportul pret-calitate e bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, dar fiind la secound riști să dai de probleme tehnice, sa nu funcționeze bine totul la telefon, e ca la loterie depinde de noroc, poți da de un telefon care sa aibă defecte ascunse sau care să funcționeze fara probleme.
Când te întâlnești cu vânzătorul asigurate că :
Nu are probleme cu semnalul
Nu are probleme cu display-ul gen pixeli morți, burn in sau umbre pe ecran.
Verifica daca funcționează wi-fi-ul
Apelează pe cineva sa te asiguri că nu are probleme
Inserează o cartela care sa aiba internet și verifică din cate in cate minute scade cate in procent la baterie
Probează mufa de alimentare
In rest îți doresc bafta!