| Mirapopa a întrebat:

Buna seara! Pentru creare si personalizarea cat mai in detaliu a unui site, ce programe recomandati atat gratuite cat si cu plata?

2 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Www.wix.com
este gratuit, dar ai reclame pe site
daca platesti, reclamele dispar
si e CEL MAI BUN PE CARE IL STIU, SI CEL MAI USOR de folosit si are o biblioteca de template-uri si aplicatii... EXTREM DE ENORMA

altfel, singurul visual pe care il stiu in ziua de azi, pe bani este Adobe Dreamweaver, care am auzit ca e foarte bun, insa numai usor de folosit nu e

| ZyRRe a răspuns:

WordPress