| Girly97 a întrebat:

Buna seara! Sunt clienta Banca Transilvania si folosesc BT24 Mobile Banking. Imi poate spune cineva de ce nu pot vedea codul IBAN al persoanelor care imi vireaza bani? In loc sa vad codul IBAN vad un cod aleatoriu pe care nu il inteleg nici macar putin. Cand as dori sa virez si eu in contul expeditor nu pot pentru ca nu inteleg codul.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intreaba de la banca!

| cfrtobias a răspuns:

Poate are numarul tau de telefon si o transferat asa, la fel poti si tu

| blackann a răspuns:

7432957823 intrebari legate de conturi bancare si banci... transfer de 10 lei... esti culmea, incredibil. wow!