| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, sunt un tanar de 20 de ani, liceul terminat, o duc destul de prost, as dori sa imi gasesc un loc de munca, nu am experienta in niciun domeniu, cunosc limba engleza la un nivel destul de bun, sunt din Bucuresti, v-as ruga daca stiti sau angajati tineri de perspectiva, caut urgent sa ma angajez pe un salariu foarte bun, deoarece nu gasesc nimic, decat locuri de munca platite extrem de prost, va rog sa ma ajutati, ma pricep la calculatoare.

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu ai nicio o experienta, nu ai diploma de facultate dar vrei un salar bun? Pentru ce? Ca sa primesti ceva, trebuie sa oferi ceva la schimb, de o valoare egala. Cum nu prea poti ofera prea multe unui angajatorm, eu zic sa te multumesc pentru inceput cu un salar minim pe economie... iar engleza se probeaza in principiu cu o diploma. Eu de exemplu am dat examen Cambridge nivel avansat si l-am luat cu A, am un atestat cu care sa imi dovedesc competentele lingvistice, tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat de bine sti limba engleza mediu spre avansat, experimentat.
Ai vreun atestat pentru. limba engleza?

Nu poti sa ceri un salariu f. bun daca nu sti sa faci nimic sunt unii cu facultate si lucreaza pe 1000 lei.

| Marcel_Lucian_1983 a răspuns:

Http://bit.ly/17DQCca easy way to earn money just visit the site and start earning