| Crisipopescu a întrebat:

Buna seara, TPU! Am ne voie URGENT de un răspuns. De curând cardul de credit de la Raiffaisen a fost accesat, după ce am observat ca-mi lipsesc din bani am hotărât sa-l blochez. Am sunat la banca și mi-au spus ca îmi vor trimite altul. Acum, întrebarea pe care vi-o adresez este: "Salariul meu va intra pe acest card fără sa duc la munca niciun act nou?" Ma refer acum pe 15, pe viitor presupun ca trebuie sa duc, dar acum pe 15 cum va fi?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Contul este acelasi chiar daca schimbi cardul. Doar PIN-ul il schimbi.

| sierra1 a răspuns:

"Salariul meu va intra pe acest card fără sa duc la munca niciun act nou?"

salariul va intra in cont, indiferent dacă ai sau nu acel card

| Wr3nch a răspuns:

Da boss, ca salariul intra pe contul bancar la care e atasat cardul si care ramane a fel, nu pe card in sinelaughing

| Crackman a răspuns:

Nu... odata ce schimbi trebuie si la munca sa duci actualizarea

| christall a răspuns:

Cardul e diferit, dar contul e acelasi. Ii poti scoate cu cardul nou.