| emignon a întrebat:

Bună seara,TPU. Am primit recent un card de la Revolut,am descarcat aplicatia, mi-am facut cont, am incercat de repetate ori sa-mi confirm identitatea folosind CI de România, am facut poza cu telefonul meu Samsung Galaxy din aplicatie de mai mult de 12 ori şi n-am reuşit. Vă rog foarte frumos, ştie cineva o altă metodă? Poate fi confirmata identitatea prin email?
Astept raspunsul dumneavoastra. Cu stima si respect, Pop Mihai.
Vă mulţumesc anticipat.

1 răspuns:
| Moti452 a răspuns:

Incearca sa ii contactezi si sa le explici problema. Sigur te vor ajuta.