| Ralucaaa289 a întrebat:

Bună seara TPU! Câți dintre voi ați făcut greșeli colosale la locul de munca? Ati avut zile cand detastati sa ca duceți la locul respectiv?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Colosane intr-adevar am facut vreo 2-3.
De detestat nu am detestat niciodata sa ma duc, imi place ce fac si cu cine lucrez.

| gabicoo a răspuns:

Greseli colosale, cum spui tu, nu am facut.
Vina mea e ca am coloana vertebrala si cam incurc socotelile unora.
5 zile pe saptamana destest loculunde ma duc.
Dar stii serviciul e precum curva " nimeni nu o iubeste dar toti se duc la ea "
sad

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Eu nu am făcut greșeli însă am avut lume care m-a urat extraordinar de mult încât au scos vorbe despre mine care nu erau adevărate și i-a făcut pe manageri sa ma urască. Jobul meu devenise un calvar pana am renunțat la el. In fiecare zi era un calvar, mergeam doar cu gândul ca trebuie sa rezist 12 ore și apoi scap. E foarte greu când la început ești bine văzut, lumea începe sa te urască, apoi managerii te urăsc și ei. Funda?