| mangojump a întrebat:

Buna seara TPU. Vreau sa cumpar un apartament in Iasi pentru a-l da in chirie studentilor. Daca e cineva din Iasi sau care are apartament in chirie si doreste sa imi dea mai multe detalii despre aceasta tema as fi foarte reunoscator.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Numai sa fie chirias serios, dupa te trezesti cu facturi neplatite si restante.

| Violleta2022 a răspuns:

Detaliile de la chiriasi nu te ajuta cu nimic, dar de la o agentie de vanzari si inchirieri case si apartamente, te-ar ajuta cu siguranta.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Poti foarte usor sa apelezi la agentii de inchiriere de apartamente. Nu iti recomand sa iti iei in podul ros, pentru ca sunt mai scumpe ca restul