| LucianMusic a întrebat:

Vreau sa imi deschid un website si a-s vrea un logo. Sunt la inceput, deci nu prea am bani de investit. Cine ar vrea sa imi faca un logo gratis? Nu trebuie ceva foarte complex, pentru inceput.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Faci un banner monocolor si scrii numele site-ului pe el, cu litere mari, ingrosate.

| danbnz a răspuns:

Da mai multe detalii poate ti-l face cineva in pauza de cafea... despre ce e site-ul, ce culori preferi samd.

| BlondaBlondii a răspuns:

Sunt siteuri pe care poti sa iti creezi sinur logoul si e for free. happy Asa ca de ce nu ti-l faci singur? Pana la urma tu stii cel mai bine ce ti-ai dori.

| andreivok a răspuns:

Salut! Lasa mai multe detalii pe aici si poate ai noroc sa te ajute careva asa cum au spus si ceilalti. Eu iti recomand sa pui o intrebare la http://armeanu.ro, poate ai noroc de un pro bono. Bafta!