| sylarbc a întrebat:

Vreau sa imi fac un cont online George. Dar inainte as vrea sa stiu cam cat e valabilitatea cardului si dupa ce expira, pot sa prelungesc tot online? Multumesc

1 răspuns:
| Lucian4 a răspuns:

Sa fim in pas cu moda, dar sa ne intrebam care e diferenta dintre un card bcr si george? ce face cardul george si nu face cu cardul BCR in 2020
Banking inseamna ca ai relatii cu banca la distanta, inclusiv sa prelungesti valabilitatea cardului, sa ceri un ar nou in caz ca l-ai pierdut sau nu mai merge contactless...