| extender87 a întrebat:

Stie careva cat dureaza pana mi se activeaza contul de paypal si cum functioneaza?

3 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

Activarea contului de PayPal se face aproape instant (fiind necesar doar să îți confirmi adresa de email prin urmărirea unei legături).

Confirmarea cărții de credit/debit poate dura, însă, câteva zile, aceasta făcându-se prin extragerea unei anumite sume de bani de pe card și livrarea unui cod ca detaliu al tranzacției (întârzierea venind de la rata de reactualizare a extrasului tău de cont, care îți permite să vizualizezi ultimele tranzacții).

Dacă mai ai întrebări despre PayPal, nu ezita să mă contactezi.

Bye-Bye! happy

| qLoveSmileღ a răspuns:

Nu stie nimeni.

| VitalyDeMarco a răspuns:

Tot ceea ce trebuie sa faci este sa intri aici:
http://chelarumarco.webs.com/......ont-paypal

O sa inveti totul despre PayPal si este foarte bine structurat totul. O sa intelegi totul.