| lemonade666 a întrebat:

Stie cineva cat costa transportul prin posta romana daca vreau sa trimit un colet in Belgia? Mentionez ca are mai putin de un kg. Este o rochie. Multumesc, dau funda.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Poți să calculezi tariful pe site-ul de mai jos:

https://www.posta-romana.ro/......arife.html

Dar, am găsit și asta:

70 lei (scutit de TVA) pentru colete cu greutate mai mică de 10 kg;
•200 de lei (TVA inclus) pentru colete cu greutate mai mare de 10 kg;
•200 de lei (TVA inclus) pentru colete cu greutate mai mică şi colete cu greutate mai mare de 10 kg

Funda?