| xVampirJmkx a întrebat:

Stie cineva cum schimb moneda din paysafe *aplicatia* din RON in EURO?

3 răspunsuri:
| Jitea a răspuns:

Nu este posibil asa ceva, o data facut contul in LEI in LEI ramane.
Ca sa ai un cont in care balanta este in EURO trebuie sa faci contul de la inceput in EURO si sa incarci cu PIN-URI in EURO.

| GrozzyGroaza a răspuns:

Da stiu

| HlpMeMyBro a răspuns:

Poti plati cu in ron, iar cand vei face tranzactia bani vor fi schimbati in euro. Dar inainte trebuie sa calculezi cati lei trebuie trmisi pentru o suma de euro (exista calculatoare)