| costyn997 a întrebat:

Stiti ceva despre Credex? Am vazut ca media galaxy si altex ofera credit online sau ceva de genu.si nu stiu nimic despre ei! Cum platesc? cand si unde?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

E un credit ca oricare altul oferit aparent de o unitate nonbancara (deci o dobanda exagerata, probabil peste 30%). Vorba vine ca e online, in realitate nu te duci tu la ei, trimit ei un curier la tine sa ridice actele necesare (adeverinte salariat, acorduri cu anaf, talon de pensie samd)

1 răspuns:
| Cedry2k8 a răspuns:

Salut. Te duci in magazinul lor si ii intrebi, iti vor explica pe larg. Ii spui asa : "buna ziua, am venit sa ma interesez despre oferta dvs numita Credex"
A, si inca o chestie. Media Galaxy = Altex.