| Rawwl a întrebat:

Ştiţi cumva cât costă un kw (kilowatt) de curent la e-nel?

7 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns (pentru Salontanul):

Mai ar depinde si de zona an care te aflii de obicei an zona bucurestiului este mai ieftin.

| Salontanul a răspuns (pentru iwefgOficiall):

Acolo este dat pe zone. Si sa stii ca nu se zice "an zona bucurestiului" ci "in zona Bucurestiului". La inceputul cuvantului si in cuvintele compuse se scrie cu â din î si substantivele proprii se scriu cu litere mari.

| iwefgOficiall a răspuns (pentru Salontanul):

Mda stiu greselile astea le fac mai mereu pe net aici asta e.

| Salontanul a răspuns (pentru iwefgOficiall):

Ok. Incearca sa te corectezi ca esti tanar si-i pacat. Poate ai pagina de FB si rad "prietenii" de tine. N-am spus-o cu rautate ci din dorinta de a ajuta.

| Iustin12354 a răspuns:

La e-nel costa 45de bani fara taxe si la e.o.n cu tot cu taxe 65 bani.In concluzie e-nel e o mare pacaleala

| Iustin12354 a răspuns:

La e-nel 45 de bani fara taxe iar la e.o.n 65 de bani cu tot cu taxe.e-nel =pacaleala (tot aia e, numai ca are alta palarie )