| Zumm a întrebat:

Sunt din Suceava,fata, 17 ani si caut un job part-time. Stiu ca exista site-uri pentru asa ceva, dar am cautat si nu am gasit ceva concret. Aveti vreo idee?

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Trebuie sa mergi sa te interesezi de oferte part-time si sa depui si cv-uri.
Cel mai usor gasesti la marketuri si la agenti imobiliare.
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| costan a răspuns:

Mai poti alege varianta vanzarilor de cosmetice, vezi aici despre ce este vorba: ( http://ladys.ro/promo/1/MCOTdsRe )

| alinush21 a răspuns:

Mergi la Carrfour sau la Mall se cauta promotorii pentru. diferite produse happy