| oanaana14 a întrebat:

Sunt incepatoare in Sistem electronic de achiziţii publice (SEAP), si nu stiu cum se procedeaza, se poate pune anunt cu ce as dori( lista; mai multe) sau doar cu un singur lucru. Ma poate ajuta cineva care lucreaza in SEAP.

1 răspuns:
| gratargratar a răspuns:

Pai pentru cine vrei sa pui? Pentru o institutie publica?
Anuntul poate fi pentru un singur serviciu/bun sau pentru mai multe... asta specifici cand creezi anuntul. Nu stiu sa-ti zic din memorie, dar gasesti ghid de utilizare SEAP pe site-ul lor. Cauta-l.