| Mo a întrebat:

Sunt reprezentant avon de cateva luni.Luna aceasta nu am reusit sa strang toata suma de care era nevoie... Ce se poate intampla daca nu am platit o factura avon in valoare de 662, 57 ron? Pentru ca am primit un mesaj pe telefon in care spuneau asa: "Pentru a evita recuperarea pe cale legala a debitului restant de 662, 57 ron, si a penalitatilor de 15 lei, efectuati plata in maximum 5 zile." Data scadenta a facturii era 8 decembrie. Va rog ajutati-ma pentru ca sunt speriata!
Multumesc!

3 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Va trebuie voua Avon, Lady's si Metropolitan. Intrati in in MLM simple si serioase unde nu trebuie sa iti bati capul in fiecare luna cum sa faci vanzari mai mari si cum sa strangi banii de la fiecare. http://www.beamanager.biz? u=beammlm Bafta la toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N au ce sa ti faca, nu va mai agitati, ca nu vine nici un recuperator pentru 600 de lei, calmeaza te irina ii platesti cand ai, in curand o sa se roage de tine sa i latesti

| coco514 a răspuns:

Se poate sa iti vina cu executorul silit sa intre in casa si sa iti vinda ce ai u pe acolo pana isi fac ei banii