| Gabriela_Mia_2000 a întrebat:

Sunt reprezentant avon (sunt noua) si am dat prima mea comanda saptamana trecuta, iar acum 2 zile am fost si am platit-o la BCR dar pe site la suma balanta este afisata tot suma pe care a trebuit sa o dau si nu inteleg de ce. Este posibil sa nu se fi inregistrat faptul ca am platit deja comanda? Va rog help

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Ai rabdare, banca inca nu a transferat banii! Se misca incet din pacate, ai zice ca trebuie sa le duca banii cu bicicleta de aceea dureaza atat uneori... big grin