| anonim_4396 a întrebat:

Bună.

Sunt site-uri online în care poți face bani? 100%

Mulțumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bani nu-ti da nimeni pe degeaba.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu. să faci bani nu sunt.
Să muncești ca să faci bani, sunt, dar trebuie să știi să faci ceva din ceea ce se cere pe Internet.

| gogu220 a răspuns:

Uni zic că da, alti zic că nu.

| Trioda a răspuns:

Salut!
Gasesti de munca online..in efectuarea de sondaje,raspunsuri platite, precum si la diverse de site-uri care cauta colaboratori online, si in alte domenii insa valabile doar pentru calificati. exemplu programatori, vanzari, design unde se cere calificari si atestate etc.
Insa fii si putin atenta ca odata ce nu ai semnat un contract cu nimeni! sa nu ai probleme cu plata, adica le muncesti gratis si apoi. PA...deci documenteaza-te temeinic despre angajator, intra pe Forumuri etc. inainte de a te dedica noi tale activitati online.
Uite aici ai ca exemplu, ce se ofera ca locuri de munca Online, te poti documenta cu cerintele angajatorilor, cu ce poti Tu oferi si realiza din cele solicitate de ei..etc.
Mult succes!

https://ro.jooble.org/locuri-de-munca-colaborator%2Fcolaboratoare-online