| adryannuu a întrebat:

știe cineva vreo idee pentru a face câțiva bani de buzunar? nu mulți... ofer funda!

6 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Reparatii PC

| Pandhoraa a răspuns:

Ai putea lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator
e un job part time cu contract de munca
https://www.mercury.ro/......ator-cati/

| SorinaSuciu a răspuns:

Eu m-am gandit sa ma insciu in TNL (tineretul national liberal). nu stiu inca exact ce implica asta si daca iti iei si tie ceva dar cand voi sti ceva mai concert te voi anunta.

| JIGHIRUS a răspuns:

Daca esti indemanatic! doar daca esti indemanatic! intra pe s.k.i.l.l fa-ti cont si... mai vezi comentarii pe net!

| Cretu_Catalin_1982 a răspuns:

Poti face carti de vizita, sau pliante, sau articole decorative din hartie gen Origami... sau activitati de bricolaj...