| Adrianebay2015 a întrebat:

Buna,tot incerc de ceva timp sa gasesc un produs sau o idee de a face bani pe ebay in Germania specific locuiesc in Germania mam tot gandit sa cumpar din Romania si sa vand aici pe ebay dar nu stiu ce produse as putea vinde sa scot profit? Poate este cineva care ma poate ajuta cu o idee. Dau funda! Multumesc

3 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Haine.

| Pardelian a răspuns:

In uk se vand bine antichitatile poate merg bine si in de

| Alexutzu_Yo_1992 a răspuns:

Telefoane!
La noi un S5 de exemplu este 25-30 de milioane, il iei de aici cu banii atia si acolo il vinzi cu 4-5 in plus, mai ales ca lor o sa li se para ieftin ca au niste preturi la telefoane de te baga in zid...