| aki1978 a întrebat:

Am 20 de ani si 800 de euro locuiesc intr-un oras de circa 50000 de oameni, dati-mi niste idei de afaceri
ceva de ex : sa cumpar ieftin si sa vand scump
si mai detin si o dacie papuc 2 locuri
ceva care as castiga si eu un ban

Răspuns Câştigător
| BigV a răspuns:

Te-as sugera sa mai strangi! Nu te supara dar cu 800 de euro... nu prea ai ce face. Nu-ti apleca urechea la povestile de adormit copii gen poti incepe o afacere si cu 0 lei. Strange macar 4 - 5 mii si mai vorbim! Am uitat ar mai fi o varianta! Gaseste pe un om care vrea sa isi dezvolte afacerea si propune-i o franciza!

4 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Este o gluma? pai poti comercializa cosciuge SE vind ff bine si vor fi cautate ff mult daca ne mai taie astia salariile sigur murim.de foame [esti un fericit daca ai 800 de euro ] eu m as marita a 2 a oara daca as avea banii astia. o zi bine

| Binevoitor a răspuns:

Un raspuns serios: Cu 800 euro poti sa iti cumperi o afacere online. Cauti un site profitabil de vanzare il cumperi si poti castiga din spatiile publicitare sau din afiliere cu alte siteuri care vand diferite produse. Daca vrei detalii bboy_vasy-id de YM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu : http://bit.ly/a2Xl2Q

| aki1978 explică:

@eusiatit :
-eu am vb serios si vreau niste raspunsuri serioase nu niste vb la misto