| sftb a întrebat:

Buna TPU am abonament de 6 luni la Orange si acum nu am bani sa platesc si mi-a venit factura de 300 de lei si pana pe 23 imi inchide abonamntu adica reziliaza e posibila inchisoarea aici asa ziceau niste prieteni(cam mistocari ei ) pana luna care vine nu am bani

Răspuns Câştigător
| nugasescusernameliber a răspuns:

Nici intr-un caz, daca nu o vei plati mult timp de acum incolo vei incepe sa primesti notificari si somatii de plata, cand te vei angaja ti se va trage din salar suma restanta plus penalizari. Altceva nu au ce sa-ti faca.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La Orange ai posibilitatea sa iti amani plata facturii.

de inchisoare nu e vorba, sa fim seriosi

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Hai sa verificam si noi.
Te asteptam cu numarul tau de telefon, in sectiunea de mesaje private.
O zi buna,
Orange Helper

Răspuns utilizator avertizat