| Ap_Gabriel_2001 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutorul vostru!
As avea si eu nevoie de niste site-uri,ceva gen Viespar, de pe care sa pot face bani completand tasck-uri,sondaje, etc.
Vreau daca se poate ca banii sa ii pot retrage prin PayPal.
Dau funda+felicitare!

Răspuns Câştigător
| Ap_Gabriel_2001 explică:

happy spera. Majoritatea site urilor au praguri pentru banii extrasi. 20-50$ depinde. Si pentru asta trebuie sa faci sute de sondaje in conditiile in care ei iti trimit 4-5 pe luna.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar traiesti cu impresia ca vei vedea bani din asa ceva?

| Ap_Gabriel_2001 explică (pentru suntserios):

Sper la macar 50 lei / luna

| Ap_Gabriel_2001 explică (pentru Ap_Gabriel_2001):

happy spera. Majoritatea site urilor au praguri pentru banii extrasi. 20-50$ depinde. Si pentru asta trebuie sa faci sute de sondaje in conditiile in care ei iti trimit 4-5 pe luna.

| MaduBia a răspuns:

Buna. Si eu am incercat multe site-uri de genul, dar din pacate majoritatea nu sunt bune. Sondajele nu le poti face, te pun sa faci tot sondajul si la sfarsit iti spun ca nu esti compatibil cu ceea ce cauta ei.