| Rdd45 a întrebat:

am o intrebare. Cum as putea vinde benere, flayere sau orice ce consta in design grafic virtual adica pe ce platforma? Cum as putea sa imi fac reclama? P.s

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai peste 18 ani si esti un profesionist bun, iti poti face cont pe site-urile profesionale de freelanceri si iti poti oferii serviciile acolo.
Astea sunt cele mai serioase si mai bune site-uri de freelanceri:
www.upwork.com si
www.freelancer.com

| Violleta2022 a răspuns:

Eu sunt totusi curioasa, ai firma unde poti afce bannere, flayere la volum mare? Adica tipografie si firma de design si reclama?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Situri de freelance.

| DuckDodgers0 a răspuns:

Cea mai buna reclama, e sa oferi la inceput unor oameni mai cunoscuti, serviciile tale gratis si ei iti vor face reclama...