| Sandrușca_Ariana_1995 a întrebat:

Cum scot banii de pe tiktok pe card?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa legi contul de Paypal de cel de TikTok si cand faci peste $100 poti sa-i transferi in contul de Paypal, ulterior transferandu-i din paypal in contul tau bancar.

"All you need a verified PayPal account in order to request a cash withdrawal from Tik Tok account.
Minimum amount for making a cash withdrawal is $100.
So simply connect you PayPal account to your Tik Tok account and request a cash withdrawal if you've more than $100.
No Tik Tok user can withdraw more than $1000 a day"

| cretzu25 a răspuns (pentru Violleta2022):

Doar PayPal este permis? Sau mai este și alt card? Și dacă PayPal nu se mai poate face? Eu am încercat să îmi fac un PayPal și nu se mai face acest card, ce se poate face in acest caz?

| anonimg a răspuns:

Cred că peste 90% dintre site-uri folosesc PayPal pentru plăți. Adică îți deschizi un cont la o bancă din România (la care vrei tu), și apoi intri pe PayPal.com și îți faci un cont acolo pe care îl vei conecta la contul băncii din Romania la care ai cardul). Este cea utilizată metodă pentru că este si cea mai sigură. Prin contul de PayPal poți să primești bani și poți să faci și cumpărături pe internet. Problema este că dacă vrei să te folosești de serviciile PayPal, va trebui să plătești: și când primești bani, și când trimiți făcând cumpărături pe internet. Nu știu cât îți va cere, dar oamenii folosesc PayPal pentru că reprezintă siguranță și asta contează cel mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sta, ce? Faci bani cu tik tok?

| RowseRj a răspuns:

Tik tok nu are ceva asistență la setări? Încearcă acolo

| RafaDavidMary a răspuns:

Nu știu

| LuluDinu a răspuns:

Cum scot banii depe tiktok pe card

| CamelyaIuba a răspuns:

Să retrag bani de pe tik tok

| BogdanAlexandra a răspuns:

Cum se pun Cârdu pe tik tok

| BaaStefan a răspuns:

Cum scot banii de pe tiktok pe card