| CosminBoss22 a întrebat:

Buna TPU, am o problema, am 15 ani si nu prea am bani, asta nu e in general o problema pentru ca ma multumesc cu ce am avand in vedere ca doar un parinte lucreaza, nu sunt deloc invidios pe altii care isi schimba telefonul in fiecare an sau alte chestii dar cand esti la scoala e greu sa vezi ca toata lumea isi schimba telefonul si tu ramai cu acelasi telefon, nemaifiind bagat in seama de majoritatea colegilor, exista metode de a face bani pe internet? Am auzit ceva despre dropshipping dar nu stiu ce este si cum se pot face bani din asta

Răspuns Apreciat de Editori
| EllaAndreea1655 a răspuns:

Exista alte metode pentru a avea anumite lucruri. Poti sa strangi bani pana ajungi sa iti iei ce iti doresti, exista alte ajutoare cum ar fi burse sau ii poti ajuta pe altii la anumite chestii pentru a primi cativa bani in chimb (cum ar fi cu vecinii ajutandu-i la treburi etc) sau dupa 16 ani te poti angaza la locuri de munca vacante. Si bineinteles straduieste-te pana vei ajunge pe banii tai si iti vei putea lua ce iti doresti

1 răspuns:
| luigifan a răspuns:

Bună. Nu am auzit de dropshipping, dar pot sa-ti dau un mic sfat (nu știu dacă te ajută sfatul meu, dar am trecut și eu prin asta, deci știu experiența prin care treci tu acum): Când te mai duci la magazin, încearcă să strângi bani din restul pe care îl primești. Sau bursa, dacă primești, 200/lună, să zicem, poate în iulie vei avea bani pentru ce ai tu nevoie, sper că te-a ajutat sfatul meu!