| luizacrs1998 a întrebat:

Buna TpU am si eu o intrebare am fost reprezentant infinity. cand am devenit reprezentant am avut nevoie de girant asa ca am pus-o pe bunica. iar anul trecut am ramas in urma cu factura am platito tocmai in decembrie. Iar acum mi-a venit citatie sa ma prezint la tribunal. ati mai patit cineva lucrul acesta cum ati procedat. Unde ati platit restantele. HELP HELP HELP

Răspuns Câştigător
| BububucatorulBubycus a răspuns:

Din cate stiu nu trebuie sa vina citatie daca ai girant si nu platesti se opresc banii la girant asta e asigurarea lor cu girant casi recupereaza banii

| luizacrs1998 explică (pentru BububucatorulBubycus):

Multumesc pentru informatie

2 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

Nu are ce sa-ti faca, platesti tot la ei ce ai restanta si continui normal cu platile