| Luci1988 a întrebat:

am si eu o problema cu factura de la romtelecom, am platit o factura cu intarziere in luna aprilie si in luna mai mi-a venit factura dublu si mia mai dat o foaie in care scria ca nu am platit factura pe luna aprilie, cine ma ajuta FUNDA!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nici o problema, la data emiterii facturii duble nu era achitata factura anterioara. Plateste numai factura curenta si vei putea dovedi cu chitanta primita ca ai achitat factura anterioara. Numai bine!

2 răspunsuri:
| visatorul78 a răspuns:

Nu este o problema. Nu ti-a venit factura dublu, ti-au venit cumulate 2 facturi (daca te uiti mai atent, vei vedea ca sunt mentionate fiecare cu numar si cifra).
Arati chitanta de plata la prima si e totul ok.

Av. Horea Bortan

| Luci1988 explică:

Lasa-mi un id de mess pls