| Lovelypeaches100 a întrebat:

Am terminat cls a 9a si deja ma gandesc la facultati. Pot sa ma inscriu la medicina la Cluj si daca nu intru sa mai am alte optiuni? Am inteles ca la toate facultatile Admiterea e in aceeasi zi?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată? Ce varsta ai?

| Lovelypeaches100 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cel mai bun comentariu ever, ma jur

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Normal asa ar trebui, sa depui dosarul la mai multe facultati. In caz ca nu intri la medicina sa ai cateva alternative. Admiterea dureaza cateva saptamani. Ai timp sa depui dosarul la mai multe facultati.

| WhiteLife a răspuns:

Poti sa depui dosarul pentru admitere in mai multe locuri si confirmi acolo unde iti convine. Atata tot ca la medicina ai de invatat pentru admitere (la celelate s-ar putea se intre cu media de la BAC). Nu cred ca e in aceeasi zi, dar asta la anul vezi, cand se afiseaza calendarul admiterii. Se poate ca la unele sa se suprapuna, dar in niciun caz la toate.

| ValentinGabi a răspuns:

Dacă nu intri sigur că o să mai ai și alte opțiuni.
Nu cred