| Romina01 a întrebat:

Am un cont paypal, am legat un card maestro de cont, iar acum am vrut sa scot niste bani, am folosit cardul VISA al tatalui meu, dar imi da eroare aceasta atunci cand vreau sa adaug cardul pentru ca mi pune pe el : This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

Ce ar trebui sa fac? Tin sa mentionez ca nu are activata optiune de plati online. Ar trebui activata aceasta optiune?

Funda cine ma ajuta si imi explica ceea ce trebuie sa fac. :*

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

Trebuie sa iei legatura cu banca eminenta sa iti dea drumu la cuparaturiile online. Sau ai putea sa o faci chiar tu online practic ar trebui suprasecurizata.Alte cazuri sunt atunci cand nu ai fonduri suficiente pe cont.
Succes!

2 răspunsuri:
| Fayree a răspuns:

~ Du-te la banca si spune-le...sau ai putea sa o faci chiar tu online, dar probabil ti l-au inchis cei de la banca pentru ca nu a fost folosit pentru o perioada de timp. Funda? puppy dog eyes.

| chesero a răspuns:

Cred ca ti l-au inchis cei de la banca, am avut si eu aceeasi eroare si motivul pentru care ti-l inchide este pentru ca nu a mai fost folosit pe o perioada de timp sau nu ai avut bani depusi pe el!

Lasa calculatorul sa faca bani pentru tine!

Detalii aici: http://metodesimplebanipenet.blogspot.ro
Inregistrare aici: http://coingeneration.com/auth/new/172898/