| hello1234 a întrebat:

as dori sa stiu cat ar costa sa-mi deschid propria farmacie. care ar fi taxele, actele. cam cati bani ar trebui sa am la inceput ca sa reusesc sa o deschid?

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

La 14 ani, copii nu-si pot deschide o afacere! Din acest motiv, sintagma"sa-mi deschid propria farmacie" nu se justifica in cuprinsul intrebarii tale.

Daca ceri informatia in numele altei persoane, transmite-i link-ul (pentru o prealabila documentare):http://infofarm.ro/utile/acte-necesare-infiintare-farmacie-sau-drogherie

| hello1234 explică (pentru alessia5158):

mc! nu erau pentru mine erau pentru altcineva